вторник, 8 января 2013 г.

Модуль 2. Рефлексія.

Цей модуль допоміг мені проаналізувати переваги використання методу проектів у навчальному процесі, а саме зробити процес навчання більш цікавим, а тому більш ефективним. Далі ідуть суцільні "????": Як дотримуватись вимог програми, як вкласти в ідею створення проекту зв'язок із реальним життям, як об'єднати дітей в групи (не за абеткою ж, але з цім я впораюсь), як відтворити захист проектів (на уроках чи в позаурочний час, в інтернеті?клас 28 учнів, як мінімум 6 груп - проектів).

2 комментария:

НД комментирует...

Класно, що поділилися своїми сумнівами, запитаннями, проблемами. МИ поступово знайдемо разом відповіді на всі. Це не завжди просто, але можливо. З Вами хочеться спілкуватися в блозі. Не бійтеся писати бідльше, починати речення з "Я думаю" , "Я сумніваюся", "Я згодна", "мені не зрозуміло" і т.п. І уважно читайте завдання щодо рефлексії в блогах, які розміщені в Е-посібнику.

Елена Зайнчковская комментирует...

Дякую за поради. Я думаю, що сама швидше знайду шлях. Але я тут саме для того, щоб навчитись працювати краще, і тому буду більш уважною до порад посібника:)